1986 yılında 90 m2‘lik küçük bir atölyede reklamcılık sektörüne başlayıp, yıllar içerisinde kendini geliştiren GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. yenilikleri ve teknolojiyi takip eden kurumsal reklam şirketleri arasında yerini almıştır. Birçok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde, tasarım, imalat, montaj ve bakım hizmetlerini profesyonel ekibimizle, 1.500 m2 ‘ lik fabrikamızda sürdürürken, iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz. Bu geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri eş zamanlı olarak fabrikamıza taşıma stratejimizle, profesyonel ekibimizle, bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımızla, zengin kadromuzla, müşterilerimizin güvenini kazanmaya layık olduk. 2014 Yılında Kutu Harf Dünyası Markamızla Üç kıtada 34’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Kutu Harf Dünyası üretimini ve sevkiyatını tek merkezden yönetmekte ve pazar payını her geçen gün artırmaktadır. Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz, müşteri portföyü arasında her biri uluslararası, ulusal ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır.

Sahip olduğu güçlü teknik kapasite ve bilgiye yatırım yaparak; sağlık, emniyet ve çevre faktörlerinden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan , sektöründe lider bir dünya firması olmaktır.

WhatsApp Müşteri Temsilcimizle Hemen İletişime Geçin

Makina parkuru sayesinde kutu harflerimiz sorunsuz ve istenilen ölçülerde üretim tesisimizde imal edilmektedir. Kutu Harf Dünyası bir “GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. ” Markasıdır.

BİZE ULAŞIN

Bozön Mahallesi Merkez Sokak No:77/1 MERSİN
T: +90(532) 130 32 44
E: info@kutuharfdunyasi.com

NEREDEYİZ ?